19 Ağustos 2014 Salı

Saç Uzatma Kitabı

hintyagi.org olarak hazırladığımız ilk e kitabı size sunmaktan gurur duyuyoruz. Bilgi kirliliğinin bu kadar yaygın olduğu sanal ortamlarda umarız aradığınız bilgilere ulaşabilmişsinizdir. 

Mobil cihazınızla yandaki kodu okutarak kitabımıza ulaşabilirsiniz. 

 

Saç Uzatma Kitabı

 

 

Kitabımızı Google books tan okumak için bu yazının üzerini tıklayın


Yanlış kuaför uygulamaları, zaman içinde saçlarda meydana gelen yıpranma, saç boyamak vb. durumlarda saçlarını kestirmek zorunda kalan kadınların ilk amacı saçlarının hızla eski haline dönmesi oluyor. Ancak bu oldukça meşakkatli bir durum. Kadınlar tarafından çok talep gördüğü için çeşitli kişiler veya şirketler bu iddialarla ürünler satmaya çalışıyor, bunun neticesinde kimisi gerçek kimisi gerçek dışı yüzlerce bilgi, ot ismi, yağ ismi gerek internet ortamında gerek dilden dile yayılıyor. Bu çalışmaya başladığımızdan beri yüzlerce madde, bitki ve bitki yağı inceledik.

Gerek yerli gerekse yabancı kaynaklarda yaptığımız araştırmalarımız 6 aya yakın sürdü, bu araştırmaların sonucunda şu anda okuduğunuz e kitap ortaya çıktı. Evvelâ bir şeyden bahsedelim yerli kaynaklar ve internet siteleri bu konuda tam anlamıyla saçma sapan bilgilerle dolu, bir çoğu kes kopyalayapıştır metoduyla oluşturulmuş bu bilgiler, şehir efsanesi haline dönmüş, online dan çıkıp kulaktan kulağa yayılmış. Bu çalışma bu bilgi kirliliğini ortadan kaldırmayı ve bu konuda sonuç almak isteyen kadınlara daha doğru bilgileri iletmeyi amaçlıyor. Bu e kitap tamamen ücretsizdir.

Kitabımızda size saç uzatmanın ne demek olduğunu, saç uzatan yağları, bitkileri ve saç uzatan maddeleri sıralayacağız, saç uzatmanıın sadece dıştan olmayacağını bunun için gerekli beslenme önerilerini aktaracağız, ayrıca saçlarınızı daha hızlı uzatmanız için çeşitli saç bakım yöntemlerini aktaracağız iyi okumalar.

  

SONUÇ


Hazırlamış olduğumuz saç uzatma e kitabı burada bitiyor, bir çok gerçek dışı bilgi ve saçma tariflerin döndüğü online ortamda bazı insanları aydınlatmış olmayı umuyoruz. Eğer kitabımızın içeriğini beğendiyseniz blogunuzda, facebook ve twitter hesaplarınızda veya üye olduğunuz forumlarda paylaşırsanız seviniriz. Daha fazla insanın yararlanmasını istiyoruz.

Yasal Uyarı: Bu kitapta yazılan bilgiler çeşitli kaynaklardan yapılan araştırmalarla derlenmiştir. Tıbbi ve kozmetik bir kesinlik içermez, herhangi bir durumu taahhüt etmez. Kitap tamamen ücretsizdir, online satılamaz, bir kısmı veya tamamı ticari amaçlarla kullanılırsa sorumlular hakkında yasal işlemler uygulanacaktır. Ayrıca kitabın tamamını veya bir kısmını kaynak göstermek koşuluyla kamuya açık online platformlarda paylaşabilirsiniz. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

 hntyagsacbakimuzatma

4 yorum:

  1. İlginç bir kitap yakında alacağım.

    YanıtlaSil
  2. kitap ücretsiz oradan okuyabilirsiniz. ama tabi amacınız backlink kazanmak için yorum yapmak olduğundan okumadan yorum yapıyorsunuz

    YanıtlaSil
  3. Başarılı bir çalışma olmuş . Umarım ilgili kişiler istifade ederler. Çalışmalarınızın devamını diliyorum .

    YanıtlaSil